Mercedes-Benz

Produktové možnosti

Naše produkty servisního leasingu lze chytře doplnit individuálními moduly

Ať už potřebujete pojištění nebo administrativní či jiné služby – od nás je získáte.
Níže najdete výběr z rozšířených možností, které jsou k dispozici v rámci řady produktů servisního leasingu.

Naše produktové možnosti:

MožnostPopis
Pojistné krytíVaše pronajaté vozidlo utrpělo nehodu nebo bylo ukradeno? Vtakovém případě platí takzvané podpojistné krytí, které pokryje finanční schodek mezi uzavřenou pojistkou a tržní hodnotou vozidla.
Poskytnutí náhradních vozidelZavázali jste se, že do určité lhůty dodáte zboží, ale nemáte vozidlo kdispozici kvůli poruše nebo opravám? Žádný problém: ve lhůtě stanovené ve smlouvě Vám poskytneme náhradní vozidlo, které Vám umožní splnění pracovního závazku.
Odtahová službaPokud se Vaše vozidlo porouchalo a oprava na místě není možná, odtáhneme ho do nejbližšího servisu Mercedes-Benz. To však nezahrnuje odtah vozidla po nehodě.
Servis pneumatikV dnešním přepravním sektoru je zásadní mít dobře udržované pneumatiky, chcete-li se chránit před nečekanými prostoji. Vrámci této služby za Vás ve Vaší zemi přebíráme kontrolu a výměnu pneumatik a sjednávání schůzek vservisu.
Výměna pneumatikV důsledku vysokého kilometrovného proběhu a zákonných ustanovení je důležité pozorně kontrolovat stav pneumatik. Naše možnost výměny pneumatik Vám přináší potřebné krytí a zajišťuje jak pravidelné výměny, tak výměny pneumatik po defektu.
PojištěníChceme, abyste byli vnaprostém bezpečí – proto nabízíme základní služby, jako je částečné a kompletní krytí nebo pojištění odpovědnosti za škody. Rozsah pojistného krytí je vkaždém případě uzpůsoben Vašim potřebám a situaci. Tak dostanete pojištění zároveň svozidlem – vše od jednoho zdroje a ve standardní kvalitě Mercedes-Benz.
Kontrola fakturV průběhu své životnosti se vozidlo dostane do našich servisů jak za účelem plánovaných, tak nečekaných prací, a tyto servisní práce provedené našimi odborníky budou fakturovány. Můžeme za Vás tyto faktury kontrolovat a kontrolovat je také sohledem na rozsah Vašeho servisního balíčku. Vpřípadě neshod za Vás budeme kontaktovat servis a o našich snahách Vás budeme informovat.
Zákaznické výkazyZákaznické výkazy mají podobu pravidelných zpráv o Vašich vozidlech, vozovém parku a smlouvách, a přináší kompletní transparentnost sohledem na Váš stávající vozový park, a umožňují také plné soustředění jen a jen na Vaše podnikání.