Mercedes-Benz

Jste připraven cítit se jako doma?

Nový model CLA si můžete vytvořit zcela podle Vašeho individuálního vkusu.

Moderní interiér s designem „wrap around".

Představuj si, že jsi v objetí. Přechody mezi přístrojovou deskou, středovou konzolou a obložením dveří jsou plynulé a vytváří příjemný vzhled „wrap around". To je v této třídě stejně jedinečné, jako výběr ozdobných prvků a ambientní osvětlení, které díky až 64 barvám vše ukáže v tom nejlepším světle.

Plně digitální širokoúhlý kokpit.

Takzvaný širokoúhlý kokpit zahrnuje dva HD displeje za průběžnou skleněnou plochou. Pravý media displej je dotyková obrazovka, která zobrazuje všechny informační obsahy a nastavení vozidla. Vlevo se nachází klasický sdružený přístroj. Přičemž: slovo klasický zde znamená pouze název. Díky různým stylům zobrazení lze vše zcela individuálně nakonfigurovat.

Surround soundsystém Burmester®.

Surround soundsystém Burmester® promění na přání interiér nového modelu CLA v jediné hudební těleso. Cestující si vychutnají hudbu jako uprostřed koncertního sálu. O to se postará 12 reproduktorů, silný subwoofer a nejjemnější ladění zvuku Burmester®.

Vyhřívaný volant.

V této třídě je vyhřívaný volant velmi výjimečný. Ale po prvním zážitku již není možné se ho vzdát. V několika stupních se kůže volantu zahřeje a příjemně zahřeje studené ruce.

Klimatizovaná přední sedadla.

Zůstat cool. V novém CLA stačí pouhé stisknutí tlačítka. Díky klimatizovaným předním sedadlům (za příplatek) si horké dny a noci vychutnáte ještě lépe.

Sady ENERGIZING.

Vystoupit po jízdě v lepší kondici a výkonnější než při nastoupení? To není žádné kouzlo, ale výsledek promyšlených sad ENERGIZING. Podle zvolené výbavy se různé komfortní systémy přesně propojí do definovaných programů. Například světelná scéna, hudba a masážní sedadla jako volitelné příslušenství. Řidič může různé programy pohodlně zvolit prostřednictvím dotykového ovládání.