Mercedes-Benz

Bezpečnost.

Nové GLB nemyslí jen spolu s Vámi, ale také dopředu.

Světlomety MULTIBEAM LED.

Dálková světla bez oslňování ostatních: to v GLB umožňuje systém světel MULTIBEAM LED s 18 diodami LED v každém světlometu. Cílenou regulací jasu jednotlivých diod LED vynechá asistent adaptivních dálkových světel Plus přesně ta místa, ve kterých se nacházejí protijedoucí nebo vpředu jedoucí vozidla. Další součástí výbavy vozidla jsou světla City, osvětlení běžné silnice, světla pro jízdu po dálnici, aktivní adaptivní světlomety a světla pro odbočování. Vždy tak máte zajištěný dobrý výhled.

Sada jízdních asistentů.

Ať už při udržování odstupu, rozjezdu nebo jízdě v pruzích: sada jízdních asistentů je tu pro Vás a nabízí kombinaci inteligentních asistenčních systémů. Abyste dorazili do cíle bezpečně.

Jízdní program Offroad.

Je tu pro Vás, když ho potřebujete: jízdní program Offroad optimalizuje trakci na polních cestách a nezpevněném povrchu – a přizpůsobuje výkon a regulaci systému ABS podmínkám mimo asfaltové silnice.

Pohon všech kol 4MATIC.

Plně variabilní pohon všech kol 4MATIC, který lze zapnout dle potřeby, se v novém GLB stará o lepší výkon všech kol a lepší jízdní dynamiku.

Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Dopravní špička, dlouhé noční jízdy nebo neznámé silnice, Vaše GLB Vám výrazně usnadní zejména stresující situace. A to zásluhou koncepce, která každou jízdu ve voze Mercedes-Benz promění v bezpečný a jedinečný zážitek: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Neboť čas, který strávíte za volantem, patří Vám. Čas pro relaxaci. Čas pro načerpání energie. Abyste do svého cíle dojeli hlavně bezpečně a bez stresu.