Mercedes-Benz

EQB

Elektromobilita v nové dimenzi. Prostorný elektromobil s až sedmi sedadly.

423   kilometrů čistě elektrický dojezd (dle metodiky WLTP).
18,1 – 19,4   spotřeba elektrického proudu v kWh/100 km.
32   minut nabíjení u rychlonabíjecích stanic.
0   gramů emisí CO2.

Váš prostor se stává skutečností.

Nové EQB kombinuje designové prvky typické pro Mercedes-EQ s hranatými tvary a silným charakterem. S až sedmi sedadly, velkorysým zavazadlovým prostorem a multimediálním systémem MBUX zažijete zcela nový druh jízdy na elektrický pohon.

Výbavy

Vtiskněte svému EQB individuální podobu.

Přizpůsobte si své EQB podle svých představ a vyberte si některou ze tří různých sad výbavy. Sada Advanced, sada Advanced Plus a sada Premium na sebe vzájemně navazují a obsahují řadu výrazných prvků v oblasti komfortu, bezpečnosti nebo technologií, které vtisknou Vašemu EQB individuální podobu.

Sada Advanced.

Sada Advanced doplní Vaše vozidlo o estetické a užitečné doplňky. V interiéru splývají dva brilantní displeje o úhlopříčce 26 cm (10,25") do širokoúhlého kokpitu a vytváří digitální řídicí centrálou. Kromě toho Vám různé asistenční systémy pomohou zachovat si přehled i ve stresujících situacích.

Širokoúhlý kokpit sestávající z media displeje a plně digitálního displeje sdruženého přístroje, z nichž každý má úhlopříčku obrazovky 26 cm (10,25")Sada pro parkování se zpětnou kamerou pro couváníSada zrcátekAsistent sledování mrtvého úhlu

Sada Advanced Plus.

S touto sadou získáte o poznání vyšší komfort. Jako doplněk k sadě Advanced obdržíte navíc komfortní sadu KEYLESS-GO. K Vašemu pohodlí během jízdy přispívá také dvouzónová automatická klimatizace THERMOTRONIC a kvalitní soundsystém Advanced, zatímco Váš chytrý telefon můžete bezdrátově nabíjet.

Systém bezdrátového nabíjení pro mobilní koncová zařízení
Automatická klimatizace THERMOTRONIC
Komfortní sada KEYLESS-GO
Soundsystém AdvancedŠirokoúhlý kokpit sestávající z media displeje a plně digitálního displeje sdruženého přístroje, z nichž každý má úhlopříčku obrazovky 26 cm (10,25")Sada pro parkování se zpětnou kamerou pro couváníSada zrcátekAsistent sledování mrtvého úhlu

Sada Premium

Tato sada pozvedne výbavu Vašeho Mercedesu na prvotřídní úroveň – jako doplněk obsahů sady Advanced a Advanced Plus. Například panoramatické posuvné střešní okno propouští do interiéru více světla nebo čerstvého vzduchu. Nabídku dotváří excelentní zvuk surround soundsystému Burmester® a sada pro parkování s kamerou 360°.

Sada pro parkování s kamerou 360°Surround soundsystém Burmester®
Systém bezdrátového nabíjení pro mobilní koncová zařízeníAutomatická klimatizace THERMOTRONICKomfortní sada KEYLESS-GOŠirokoúhlý kokpit sestávající z media displeje a plně digitálního displeje sdruženého přístroje, z nichž každý má úhlopříčku obrazovky 26 cm (10,25")Sada zrcátekAsistent sledování mrtvého úhlu

Interiér a systém MBUX

Vytvořte si interiér zcela podle svých osobních preferencí nebo momentální nálady. Z 64 barevných odstínů ambientního osvětlení lze vytvořit fascinující barevné světy, které se mohou dynamicky proměňovat nebo osvětlovat jednotlivé oblasti různými barvami.

Inteligentní asistent v systému MBUX na palubě.

Inteligentní multimediální systém je intuitivně ovladatelnou řídicí centrálou ve Vašem EQB.MBUX představuje ve Vašem EQB inteligentní řídicí centrálu. Vše, co potřebujete pro ovládání: svoji intuici.