Mercedes-Benz

EQC

Mercedes mezi elektromobily

Vše mluví ve prospěch nového EQC.

S neuvěřitelným dojezdem, komplexním napájecím zařízením a s maximální úrovní bezpečnosti nám EQC nabízí fascinující nový pocit z jízdy na elektrický pohon.

430kilometrů dojezd čistě na elektřinu (NEDC)[1].
40minut nabíjení u rychlonabíjecích stanic*.
0gramů emisí CO2 (kombinované).

Budoucnost patří elektrickému pohonu. A lidské intuici.

Objevte zcela nový zážitek z ovládání a zobrazování: s přirozeným, intuitivním ovládáním hlasem, adaptivními funkcemi a dotykovými plochami. To vše elegantně orámované širokoúhlým kokpitem s mimořádně vysokým rozlišením.

Nový pohon. Nový vzhled.

Z EQC vyzařuje fascinující čistota, klid a moderní charakter. Tím ztělesňuje nové designové ztvárnění progresivního luxusu.

Vybrané výrazné prvky:

- Černý panel masky chladiče

- Světelný pás LED vpředu a vzadu

- Širokoúhlý kokpit

Všechny údaje a fakta k modelu EQC v přehledu.

Jízda téměř bez hluku z motoru a plynulé zrychlení se při každé jízdě postarají o velké emoce. Tento zážitek lze stěží popsat slovy, lépe to dokumentují čísla a fakta.

Jízda na elektrický pohon s bezpečností na úrovni Mercedes-Benz.

Asistenční systémy nejnovější generace se v EQC starají také o maximálně pohodový, bezpečný zážitek z jízdy. V případě nouze automaticky reagují a tím výrazně usnadňují činnost řidiči.

Vybrané přednosti:

- Sada jízdních asistentů

- Sada pro parkování s kamerou 360°

- Světlomety MULTIBEAM LED

Náš příspěvek k trvale udržitelné mobilitě.

Nové EQC definuje nový, odpovědný životní styl. Jeho téměř nehlučná jízda působí blahodárně i na ty, kteří nesedí uvnitř. Umožňuje jízdu bez lokálních emisí, téměř 100 součástí je navíc vyrobeno z obnovitelných surovin.

99 součástí je vyrobeno se stoprocentně trvalou udržitelností.

Čalounění sedadel „Sunnyvale“, vyvinuté speciálně pro nové EQC, je například vyrobeno z recyklovaného plastu. V EQC je použita také řada znovu obnovitelných surovin jako konopí, kenaf, vlna, bavlna, papír a přírodní kaučuk. Neboť každý přínos se počítá.

EQC 400 4MATIC: spotřeba elektrického proudu v kWh/100 km (kombinovaná): 19,7; emise CO2 v g/km (kombinované): 0.[1]

*Minimální doba nabíjení u veřejné nabíjecí stanice DC s napájecím napětím {X V}, proudem {X A} z 10 na 80 %. Hodnoty se vztahují k teplotě při startování akumulátoru a okolí 23 °C s novým akumulátorem při vyloučení přídavných vedlejších spotřebičů, jako např. vyhřívání sedadla, displeje, klimatizace.

[1] Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Spotřeba elektrického proudu a dojezd byly zjištěny na základě nařízení 692/2008/ES. Spotřeba elektrického proudu a dojezd jsou závislé na konfiguraci vozidla.