Mercedes-Benz

Servis užitkových vozidel

Servis osobních a užitkových vozů

Telefon: +420 377 360 630

Otevírací doba servisu osobních vozů + Viano, Vito

Denoddo
Pondělí - Pátek7:3018:00
Sobota8:0013:00

Otevírací doba servisu nákladních vozů + Sprinter

Denoddo
Pondělí - Pátek6:3022:00
Sobota7:0015:00

Jan Strnad 
Přejímací technik pojistných událostí Plzeň 
Mobil:   +420 725 381 436 
E-mail:  strnad@vsp-auto.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis osobních vozů

Vladimír Gregor 
Příjem oprav osobních vozidel Plzeň, Příjem oprav vozidel Vito a Viano Plzeň 
Mobil:   +420 724 853 803 
E-mail:  gregor@vsp-auto.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis osobních vozů

Josef Holata 
Vedoucí servisu Plzeň 
Mobil:   +420 702 213 634 
E-mail:  holata@vsp-auto.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis nákladních vozidel, Servis osobních vozů

Josef Suchý 
Příjem oprav osobních vozidel Plzeň, Příjem oprav vozidel Vito a Viano Plzeň 
Mobil:   +420 724 164 431 
E-mail:  suchy@vsp-auto.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis osobních vozů

Daniel Slepička 
Příjem oprav nákladních vozidel Plzeň, Příjem oprav vozidel Sprinter Plzeň 
Mobil:   +420 724 226 034 
E-mail:  slepicka@vsp-auto.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis nákladních vozidel

Oldřich Beran 
Příjem oprav nákladních vozidel Plzeň, Příjem oprav vozidel Sprinter Plzeň 
Mobil:   +420 725 596 657 
E-mail:  beran@vsp-auto.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis nákladních vozidel

Jan Kroc 
Příjem oprav nákladních vozidel Plzeň, Příjem oprav vozidel Sprinter Plzeň 
Mobil:   +420 724 852 969 
E-mail:  kroc@vsp-auto.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis nákladních vozidel

Matěj Schejbal 
Příjem oprav nákladních vozidel Plzeň, Příjem oprav vozidel Sprinter Plzeň 
Mobil:   +420 606 647 357 
E-mail:  schejbal@vsp-auto.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis nákladních vozidel